Pakiet

Więcej aromatu i nowych wrażeń w pakiecie dla klientów

Klienci lubią być rozpieszczani i chętnie odwdzięczają się producentom, którzy oferują im coś wyjątkowego, coś lepszego, coś łatwiejszego i coś nowego. Czemu więc, nie zaproponować swoim  klientom tego wszystkiego w wygodnym, podwójnym opakowaniu?

Wędzenie na grillu jest hitem wśród konsumentów, pragnących czegoś wyjątkowego – doskonałego smaku. Dzięki gotowym mieszankom, Smoke It All łatwiej niż kiedykolwiek, "wzniesienie twoje potrawy na nowe, ekscytujące wyżyny". Sześć wariantów mieszanek przyprawowych i ekologicznie czystych wiórek z drzewa bukowego, dadzą doskonałe możliwość dopasowania do każdego surowca: od ryb i skorupiaków, przez dziczyznę, drób, jagnięcinę aż po wołowinę i wieprzowinę.

Marka własna lub co-branding

Oferujemy różne, elastyczne opcje dobrania, jak najlepiej sprzedających się podwójnych pakietów: zrębki do wędzenia Smoke It All oraz żywności. Zarówno w zakresie wariantów smakowo-zapachowych (różne mieszanki przyprawowe), jak i opakowań, brandingu. Z przyjemnością stalibyśmy się częścią silnego co-brandingu, co umożliwiłoby wykorzystanie całego, naszego, skutecznego marketingu konsumenckiego. Inną opcją jest dostarczanie mieszanek zrębków pod marką własną. W razie potrzeby możemy również zaoferować zrębki do wędzenia jako produkt neutralny.

 

Zaoferujcie konsumentom sukces

Można wybierać dowolne z naszych gotowych wariantów smakowych obejmujących dowolny rodzaj żywności. Ponadto, z przyjemnością przygotujemy waszą własną, specjalną mieszankę. Zrębki mogą być dostarczane w torbach, pakowane próżniowo z waszą żywnością; istnieje też możliwość dostarczenia zrębków do wędzenia na tackach foliowych gotowych do położenia na grillu. W obu przypadkach kluczem do sukcesu i dokonania przez konsumenta ponownego zakupu jest prawidłowa instrukcje w formie tekstu, fotografii i/lub kodu QR odsyłającego do naszego krótkiego filmu instruktażowego. Film jest dostępny w wersji oznakowanej marką Smoke It All lub neutralnej i jest do Państwa dyspozycji w celu informowania konsumentów; np. w formie zintegrowanej z Państwa stroną internetową pod postacią kodu QR umożliwiającego inspirowanie konsumentów do skorzystania z innych produktów i ofert.