Historia sukcesu z Dansk Træmel

Smoke It All A/S powstała z cieszącej się dobrą reputacją, stabilnej finansowo spółki: Dansk Træmel w Esbjerg w Danii. Od 1994 r. odnosimy duże sukcesy dostarczając produkty drzewne, najwyższej jakości np. do wędzenia, biopaliw, ściółkowania oraz do profesjonalnych wędzarni na całym świecie.

Nasza rozległa wiedza i najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne to gwarancja jednolitych dostaw, charakteryzujących się wysoką jakością. Ponadto wszelkie dostawy zamówionych ilości wykonywane są na czas. Jednocześnie naszą produkcję od początku do końca charakteryzuje bezkompromisowe podejście do ochrony środowiska i trwałości. Oznacza to między innymi, że nasze zrębki do wędzenia na grillu, to produkt w 100 % ekologiczny.

Korzenie firmy znajdujące się w Zachodniej Jutlandii (Dania) można dostrzec w naszych wyjątkowych produktach. Kiedy łączymy specjalne mieszanki przypraw, robimy to koncentrując się na nowym trendzie, który pod hasłem „Kraina żywności na Zachodzie”, wprowadził Zachodnią Jutlandię na gastronomiczną mapę świata jako spiżarnię Danii. Z tego samego powodu, kilka wariantów Smoke It All otrzymało nazwy, kojarzące się z Zachodnią Jutlandią takie jak: „Równiny pływowe”, „Niziny” i „Łąka”.